Результати пошуку "Школа Депутатів Місцевих Рад"

 

Школа депутатів місцевих рад «За крок до виборів»

Вже втретє Фонд Богдана Гаврилишина проводить для учасників Асоціації програми «Молодь змінить Україну» Школу депутатів місцевих рад. Співорганізатором школи виступив Інститут політичної освіти. Школа тривала протягом трьох днів – із 31 липня по 2 серпня 2015 року (32 навчальні години), і зібрала 27 учасників – майбутніх депутатів і членів їхніх команд.  

Місія університету: вчити чи допомагати вчитися?

Конференція "Sapere aude! Український Вільний Університет: 1945-2015"
Переважна більшість університетів від часу свого існування використовує один і той самий підхід до навчання студентів – професори читають лекції, залишають кілька хвилин на дискусії, пропонують студентам книжки та журнали до прочитання, або ж мають наперед підготовлені переліки літератури для кожного курсу. Наприкінці навчального року студенти складають іспити з курсів, на які вони були зареєстровані. 

II Школа депутатів місцевих рад: як все було?

Проект «Школа депутатів місцевих рад» вже вдруге збирає активних молодих українців. Цього разу Школа тривала майже місяць – з 6 по 28 лютого і була поділена на три дводенні навчальні модулі. 

Ви все ще хочете на вибори?

28 лютого у Міжнародному Інституті Менеджменту (Київ) пройшов останній день третього ( навчального модуля проекту «Школа депутатів місцевих рад 2015». Про цей день і його лекції я і розповім. 

ІІ Школа депутатів місцевих рад очима учасників. Блог Р.Повзика

Коли по завершенні ІІ Школи депутатів ми натрапили на блог одного зі слухачів - Романа Повзика, в якому він дуже детально описав усі модулі, усіх спікерів і основні тези їх виступів, свої враження і думки, зрозуміли, що проект був цікавим і потрібним, і не мине безслідно. 

Про підготовку до виборів, публічні виступи та медіакомунікації

27 лютого у Міжнародному Інституті Менеджменту у Києві розпочався третій (він же завершальний) модуль проекту «Школа депутатів місцевих рад 2015» від Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.  

Про реформу в освіті, необізнаність депутатів та громадський кон

20 лютого у Києві в Міжнародному Інституті Менеджменту почався другий модуль проекту «Школа депутатів місцевих рад 2015» від Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина. 

Богдан Гаврилишин, амбітна молодь і дефіцит полтавців серед неї

6-7 лютого у Києві в Міжнародному Інституті Менеджменту (МІМ) відбувся перший з трьох модулів програми «Школа депутатів місцевих рад 2015» від Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

Школа депутатів місцевих рад. Програма Навчального Модулю ІІІ

Програма Навчального Модулю ІІІ: 17-18 жовтня 2014 

І Модуль Школи депутатів місцевих рад

Благодійний фонд Б. Гаврилишина разом з Інститутом політичної освіти розпочав активну реалізацію задуманого ще давно проекту «Школа депутатів місцевих рад».