Проекти Фонду

Окрім ключової програми фонду "Молодь змінить Україну"(МЗУ),

фонд ініціював наступні проекти:

  • Політична Школа Богдана Гаврилишина

Політична Школа Богдана Гаврилишина - проект Фонду для постійного зростання професійності української молоді у сфері державного управління, політики та розвитку громадянського суспільства у форматі відкритих дискусійних зустрічей з європейськими політиками та експертами з Австрії, Німечини, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії. 

 

Лекторами школи є не лише європейські, але й провідні українські політики, політологи, політтехнологи, політичні експерти, аналітики та журналісти.

 

 

  • Школа Депутатів Місцевих Рад

Школа Депутатів Місцевих Рад - багатомодульне практичне навчання потенційних депутатів та помічників депутатів усіх рівнів з метою надати реальні інструменти та навички для успішної організації виборчих кампаній і ефективного депутатської діяльності.  

 

 

  • Програма «Молодіжний делегат Уукраїни до ООН»

 

 

Щороку молодіжні делегати з близько 30 країн збираються у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, щоб взяти участь в обговоренні молодіжних проблем в усьому світі та представляти молодь своєї країни на Генеральній Асамблеї. У межах програми молодіжні делегати долучаються до справжньої дипломатичної роботи: виступають на засіданнях, беруть участь у переговорах та працюють з Постійними представництвами своїх держав при ООН.

 

Програму «Український молодіжний делегат до ООН» було ініційовано у 2014 році учасницями «Молодь змінить Україну» та Фондом Богдана Гаврилишина. Відтоді вже два роки поспіль українські молодіжні делегати представляють молодь нашої країни в ООН - завдяки підтримці Фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством закордонних справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО "Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско".

 

Більше про програму, умови участі та досягнення українських молодіжних делегатів до ООН можна знайти за посиланням:  http://uayouthdelegate.com/