Книги

З 2016 року книги "До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє" та

"Залишаюсь українцем" можна ексклюзивно придбати в мережі книгарень "Є" 

 

book-ye.com.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До ефективних суспільств.

Дороговкази в майбутнє.

Нещодавно вийшло друком третє українське доповнене видання знаної в усьому світі, виданої багатьма мовами книги засновника МІМ-Київ, видатного мислителя й економіста Богдана Гаврилишина «До ефективних суспільств: Дороговкази в майбутнє». 

Узагальнивши свій досвід життя в різних суспільних та національних формаціях, роботи в різних професійних сферах та на різних посадах, Богдан Гаврилишин представив у книзі «До ефективних суспільств: Дороговкази в майбутнє» методику аналізу суспільних настроїв, що дає змогу порівнювати різні нації-держави й давати досить точні прогнози їх подальшого розвитку. До речі, в першому видання 1979-го р. було зпрогнозовано розпад СРСР, що зайвий раз доводить ефективність авторських розробок.

«Книга має три різні аспекти, три різні підходи, які водночас доповнюють один одного. Перший – аналітичний, за допомогою якого я намагаюся визначити основні причини або передумови того, що одні суспільства виявляються ефективнішими за інші. Другий – рекомендаційний, який дає змогу з огляду на попередній аналіз радити, що слід змінити в суспільному ладі тих чи тих країн, щоб підвищити ефективність його функціонування. Третій – прогнозний. Він допомагає визначити ймовірність здійснення запропонованих змін, а в разі неможливості їх реалізації – передбачити найвірогідніші й найсприятливіші зміни», - зазначає у передмові до третього українського видання Богдан Гаврилишин.

Цьогорічне видання доповнене розділом «Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років», який автор присвятив панорамному аналізові минулого і перспектив становлення незалежної демократичної України, який робить книгу Богдана Гаврилишина «До ефективних суспільств: Дороговкази в майбутнє» особливо актуальною у сучасних кризових умовах.

 

 

 

 

 

Towards More Effective Societies.

Road Maps to the Future.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Богдан Гаврилишин: Залишаюсь українцем.

Спогади.

19 жовтня в «Українському домі» (Київ) відбулася урочиста презентація книги спогадів професора Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем», видання якої збіглося із 85-річчям автора.

У своїх спогадах Богдан Гаврилишин розкриває секрет власного життєвого успіху, який полягає у постійному бажанні працювати над власним розвитком та на користь ближніх. 
 

Життєвий шлях Богдана Гаврилишина є добрим прикладом для молодих лідерів. Він показує як важливо не боятись самостійно мислити і відважно мріяти навіть за найскрутніших обставин.

Леонід Кравчук, Перший Президент України пише: «Ця книга спогадів дуже цікава особливо для молоді. Автор, якого я добре знаю, розповідає, як він, хлопець із українського села, який жив під польським і радянським режимами та німецькою окупацією, пережив з великими пригодам Другу світову війну, пізнав світ і став людиною світу залишаючись українцем».

За словами письменника та літературознавця Івана Дзюби, «у своїх спогадах Богдан Гаврилишин говорить, що непереборний інтерес до навколишнього і потяг у широкі світи зродився у нього ще з дитинства. Спершу він задовольняв його читанням книжок, а згодом пізнавати світ довелося ціною власного, часом гіркого, досвіду. Тяжкою працею він утвердив себе в чужих краях, став визнаною у світі людиною, але не позбувся українського кореня і потреби у рідній землі. Спогади підтверджують гасло, яким керується Богдан Гаврилишин: «Мислити глобально, діяти локально». Добре було б, якби цей принцип засвоювала наша сучасна молодь».

Святослав Вакарчук, лідер гурту «Океан Ельзи», засновник фонду «Люди майбутнього» дає таку характеристику: «Хлопець з села. Лісоруб. Інженер. Професор. Радник президентів, дипломатів і міжнародних корпорацій. Людина світу… Богдан Дмитрович Гаврилишин – людина, яка постійно вчиться та мріє і крок за кроком йде вперед у пошуках гармонії.
Ця книга про можливості і відкриття, про надії і сподівання, про молодь і для молоді, про мистецтво життя».

«Мріяти, вірити, ставити мету та досягати її – такою є історія Богдана Дмитровича Гаврилишина. Ось лише деякі із його чеснот, що надихають мене особисто: віра у людей, щирість, активна суспільна позиція на світових теренах, любов до України, безмежне бажання вчитися та пізнавати світ, мудрість та жартівливість … Ця книга про особистість, яка вийшла із українського села та увійшла у світову еліту лідерів, що впливають та змінюють навколишній світ… Зазирніть за завісу часу, та упевніться в тому, що надзвичайне – можливе!», - написав Дмитро Шимків, Генеральний директор Microsoft Україна

 

 

 

 

Віржині Пуаеттон: Невтомний мандрівник.