Результати пошуку "Досвід Польщі"

 

Досвід Польщі, або Що можна зробити в Україні для подолання корупці?

У березні цього року группа учасників “Молодь змінить Україну”  з’їздила до Польщі, щоб вивчити досвід цієї країни.

ТРЕНІНГ УЧАСНИКІВ. ПРОВОДИМО ВПЕРШЕ

На цьому тижні ми провели в МІМ-Київ тренінг для двох нових команд учасників програми «Молодь змінить Україну», які вивчатимуть досвід Польщі і Німеччини.

Твій день кар’єри «PROFі DAY»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний центр працевлаштування» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у вересні-жовтні 2016 року проводить проект Молодіжні ярмарки вакансій та кар’єри.

ПОЛЬСЬКИЙ СНІДАНОК

Шановні учасники, а ось і перше запрошення на польський сніданок для тих, хто вивчав досвід Польщі.

Досвід Польщі. Фінансова грамотність як невід’ємна складова успішного суспільства

Тижнева поїздка до Польщі виявилась для мене чи не однією із найнасичених у житті. Чотири зустрічі на день, нові знайомства, цікава, корисна, а головне вкрай актуальна для України інформація не “з підручників”, а з живого досвіду нашого сусіда, який власним прикладом довів, чого може досягти країна, відкинувши тягар досвіду радянського минулого.

Досвід Польщі. Україна – Польща: чи велика між нами різниця?

Напевно, найчастіше серед усіх європейських країн Україну порівнюють саме з Польщею. Часто можна почути вислів, що Україна зараз – це Польща 15-20 років тому.

Досвід Польщі. Чому Польщі вдалося?

Нещодавно я їздив на тиждень до Польщі, але не з метою туризму чи «закупів», як це роблять більшість наших співвітчизників. Натомість я мав зустрічі з представниками Бюро національної безпеки (відповідник української РНБО), Національного банку Польщі, Міністерства праці та соціальної політики й інших державних і громадських установ.

Досвід Польщі. Треба бути гордим і вміти слухати.

Треба бути гордим і вміти слухати, щоб європа вас почула, або чим завдячують поляки та європейський союз одні одним (враження від А до Я).

Досвід Польщі. «Вкластися у 5 хвилин».

Така велика країна. Так багато міст, містечок і сіл. І так багато людей, молодих і середнього віку, яким ніде працювати. Або працюють за копійки, не маючи перспектив на гідне життя.  Або заробітки за кордоном, або безвихідь. В країні у центрі Європи. В Україні.

Україна починається з тебе

Троє учасників програми «Молодь змінить Україну» розповіли на «Громадському радіо» про досвід, здобутий в країнах дослідження – Польщі, Австрії та Норвегії. Йшлося про ті досягнення європейців, які б можна було перенести на українське сьогодення.

Це стало темою другого подкасту Ілони Довгань із серії "Стартап.ua", присвяченого програмі Фонду «Молодь змінить Україну»

Досвід Польщі. Як працевлаштовують молодь у Польщі?

10 - 16 лютого 2013
Відповідь на це запитання шукали українські фахівці під час тижневого стажування у місті Жешув. Їхній проект підтримав відомий громадський діяч Богдан Гаврилишин   

Досвід Польщі. Як працевлаштовують молодь у Польщі?

10 - 16 лютого 2013 
Відповідь на це запитання шукали українські фахівці під час тижневого стажування у місті Жешув. Їхній проект підтримав відомий громадський діяч Богдан Гаврилишин