Тренінг "Активні Громадяни - Розпочнемо діалог". ЗолочівТренінг для активістів і громадян Золочева, які хочуть змінювати своє місто і країну на краще. Учасники тренінгу зможуть отримати знання і навички які будуть корисними для реалізації соціальних і волонтерських організацій та ініціатив, а також сприятимуть формуванню територіальної громади Міста.
 

15 березня, Золочів

У неділю 15-го березня о 12:00 в приміщенні Золочівської Центральної районної бібліотеки ім. І.Франка (м.Золочів, вул.Чорновола 1) відбудеться безкоштовний тренінг для громадян м. Золочева "Активні Громадяни - Розпочнемо діалог". Мета тренінгу - надати учасникам знання та інструменти для покращення взаємодії між представниками різних волонтерських, громадських організацій та просто свідомими громадянами заради ефективної співпраці та розвитку м. Золочева і волонтерської роботи у місті.

Зокрема програма заходу складатиметься з серії вправ спрямованих на:
  • пізнання власних цінностей;
  • сприяння усвідомленню процесу формування культури та ідентичності, яким чином їх виражає кожен із нас, як вони змінюються та пов'язані між собою;
  • підвищення рівня поваги до різних точок зору;
  • розвиток здатності започатковувати та підтримувати діалог;
  • навчання та обмін досвідом в процесі ведення діалогу;
  • розуміння особливостей ведення діалогу в спільноті;
  • вироблення спільного бачення розвитку громади;
  • напрацювання вміння визначати питання соціального розвитку в громаді, яке потребує вирішення.
До участі у тренінгу запрошуються: лідери громадської думки, активісти громади, представники влади, студенти, учні старших класів та громадяни Золочева, які хочуть змінити своє місто на краще.

Тренінг відбудеться в рамках реалізації проекту «Активні громадяни» від British Council за підтримки Благодійного фонду Богдана Гаврилишина.

Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Тренінг безкоштовний, але потребує попередньої реєстрації у соціальній мережі facebook
https://www.facebook.com/events/1624163817803235/
або за наступними контактами:
a.strekhaliuk@gmail.com , 050 444 7395 – Андрій Стрехалюк 

05.03.2015