Ексклюзивно для «Активних громадян»!

У перший день весни Британська Рада разом з Фондом Богдана Гаврилишина запросила творчу та неординарну молодь – учасників Асоціації – взяти участь у ексклюзивному тренінгу за програмою «Активні громадяни».

Програма «Активні громадяни» ставить за мету формування лідерського потенціалу в соціальній сфері, сприяння розвитку навичок міжкультурного діалогу і соціальної відповідальності як базових якостей лідера XXI століття.

Понад двадцять учасників тренінгу навчалися «думати глобально і діяти локально», розуміти можливості та інструменти досягнути набагато більшого, аніж звикли думати.

У ігровій та комунікаційній формі учасники проходили шлях від самоусвідомлення себе у найближчому оточенні – до розуміння своєї ролі й значимості у суспільстві, країні.

Молоді й більш досвідчені люди переконалися, що єдиний шлях, який веде до успіху, – це діяльність і якісні зміни. Зміни у своїй свідомості й свідомості громади. І лише спільні ініціативи груп активних осіб, лідерів думок і «менеджерів громад» зможуть створити світ, де люди зможуть мирно співіснувати, турбуватися про суспільне благо, співпрацювати з іншими задля трансформації країни.

Учасники тренінгу також дізналися більше про особливості міжкультурного діалогу, покращили навички у сфері проектного менеджменту і мистецтва планування будь-якої справи.Наприкінці навчання учасники поділилися враженнями і подякували фасилітаторам за те, що за години роботи розуміння тощо, що лише рух вперед і активна діяльність матиме ефект та успіх – посилено і закріплено! І окрім позитивних емоцій та корисного дозвілля усі отримали як мінімум чудові знайомства, а як максимум – однодумців для подальших успішних та цікавих проектів на шляху творення нової України.

Інна Михальченко,
Учасниця тренінгу «Активні громадяни»

 

03.03.2015