ІІ Школа депутатів місцевих рад. Старт

6-7 лютого в приміщенні бізнес-школи МІМ-Київ пройшов перший лекційний модуль Школи депутатів місцевих рад «Нова політична еліта». Цей проект Благодійний фонд Богдана Гаврилишина проводить вже вдруге. Цього разу ми збільшили кількість слухачів до 72, які потрапили до Школи за результатами конкурсного відбору.

Відкрив Школу Богдан Гаврилишин зі вступною лекцією, присвяченою особливій ролі молоді у розбудові нової України.

«Нашою спільною метою є трансформація України. Без революції. Нинішній уряд, президент, Верховна Рада зможуть зробити деякі реформи, але то буде замало. Нам треба все змінювати, треба буде мати зовсім нову конституцію, може, навіть, інакший статус країни. Може, вона, дійсно, не повинна бути унітарною країною… Дуже багато законів треба тотально змінити. Але що важливо – перед тим всім нам потрібно буде створити політичну філософію. В цьому світі ми бідні філософічно. Один із тих викликів, що ми взяли на себе разом – створити певну політичну філософію. Це буде вперше в світі, що роблять це якраз молоді люди».

Протягом двох лекційних днів виступали досвідчені спікери - Андрій Осіпов, Юрій Ганущак, Юрій Македон, Іван Крулько і Ярослав Ковальчук. 

До наступного модуля, який відбудеться 20-21 лютого, будуть допущені лише ті учасники, які виконають домашнє завдання, яке вони отримали по закінченні дводенних лекційних занять. 

Учасникам було запропоновано розробити "Аналіз програми соціально-економічного розвитку міста/громади/села за 2012/2013, 2014, 2015".

Будемо раді бачити всіх учасників у повному складі протягом двох наступних модулів!
 


09.02.2015