Відкриття «Школи депутатів місцевих рад»

«Нова політична еліта»

Завтра, 19 вересня, о 17.00 відбудеться відкриття «Школи депутатів місцевих рад».
Програма першого навчального блоку
 
  • П’ятниця, 19 вересня

17:00-18:20 Богдан Гаврилишин, голова БФБГ
Молодь змінить Україну.





18:40-20:00 Андрій Осіпов, експерт Інституту Політичної Освіти, депутат Луцької міськради
Що таке місце місцева рада і чи справді вона може на щось впливати?


20:00-20:20 Перерва на каву


20:20-21:30 Андрій Осіпов, експерт Інституту Політичної Освіти, депутат Луцької міськради
Роль та значення депутата місцевої ради та його команди в запобіганні узурпації влади? 
 
  • Субота, 20 вересня


9:30-11:20 Юрій Ганущак, експерт з бюджетних відносин
Місцеве самоврядування: бюджет


11:20-11:40 Кава-пауза


11:40-13:00 Віра Нанівська, почесний Президент Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД), експерт з питань державного управління)
Співвідношення місцевого самоврядування та державної влади: вічний конфлікт та взаємодія?


13:00-14:00 Обід


14:00-15:20 Андрій Длігач, запрошений викладач МІМ-Київ, спів-ініціатор руху «Нова Країна»
Чи варто молоді йти в політику та брати відповідальність за стан справ на місцевому рівні



15:40-17:00 Руслан Годований, заступник Голови Житомирської облради, експерт Інституту Політичної Освіти
Обласні та районні ради – кардинальна різниця з сільськими, селищними та міськими радами (органами місцевого самоврядування базового рівня)

 


Ми раді вітати всіх учасників, які виявили бажання долучитися до Школи і надіслали ґрунтовні конкурсні роботи! Чекаємо на всіх завтра за адресою Шулявська, 10/12 В, Бізнес-школа «МІМ-Київ».

Перелік затверджених учасників:
1. Азархіна Олександра
2. Баклан Катерина
3. Барська Анастасія
4. Безпалюк Анатолій
5. Бєдова Олена
6. Білецька Ірина
7. Богачик Павло
8. Бурий Костянтин
9. Войтович Ольга
10. Гвоздович Юлія
11. Герасименко Валерія
12. Губаренко Павло
13. Дроздова Олеся
14. Загайна Анастасія
15. Замідра Сергій
16. Захарченко Олексій
17. Златін Олександр
18. Іванов Олексій
19. Івчанська Віта
20. ІскендероваГульзіра
21. Каганець Антон
22. Келемен Катерина
23. Кияк Максим
24. Кіндрат Людмила
25. Комаревич Сергій
26. Коргуник Юлія
27. Крижанівський Гліб
28. Кукурудз Нестор
29. Лукеря Іван
30. Медвідь Наталя
31. Мелех Ярослав
32. Мушій Олег
33. Олефіров Станіслав
34. Пантелейчук Ірина
35. Пустовіт Світлана
36. Ревок Ольга
37. Сиротюк Михайло
38. Спай Юлія
39. Стебельська Олена
40. Шваб (Савош) Людмила
41. Швець Олександр
42. Шевчук Олександр
43. Шимків Любомир
44. Ющенко Анна
 


18.09.2014