Шановні учасники Асоціації програми «Молодь змінить Україну»!

Ми раді запросити вас на першу конференцію Асоціації під назвою «Трансформація почалась?», яка відбудеться 5 червня 2014 року в конференц-залі Бізнес-школи МІМ-Київ.

Час проведення – з 9.30 до 17.00.

Це унікальний шанс для учасників Асоціації програми «Молодь змінить Україну» почути виступи послів іноземних держав стосовно ситуації в Україні, а також авторитетних і шанованих українців, практиків міжнародного рівня з різних галузей.

Запрошені спікери виступатимуть із доповідями на гарячі теми сьогодення: федералізація та децентралізація України, прозорість уряду, стабільність банківської системи, роль молоді у націотворенні. Значну увагу буде приділено інвестиційному потенціалу країни та її енергетичній безпеці.

Крім того, під час заходу учасники зможуть познайомитися одне одним, знайти однодумців, обмінятися цікавими ідеями та набутим під час поїздок досвідом.

Практична частина Конференції дасть змогу учасникам застосувати свої практичні знання під час роботи в групах.
 

Увага!

Реєстрація триває до 30 травня включно

Кількість місць обмежена

Підтвердження акредитованим учасникам буде надіслано до 31 травня

Для проходження реєстрації просимо заповнити анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1MtS2Ieo7G286IY7oODR00iYWkbjs6zeVK4uK8OKJAnw/viewform


Асоціація,
створена Благодійним фондом Богдана Гаврилишина, – це об’єднання усіх учасників програми «Молодь змінить Україну», мета якого – розпочати трансформаційні процеси в України мирним шляхом.

Асоціація – це своєрідна платформа, де учасники зможуть обмінюватись думками і набутим досвідом, брати участь в експертних дискусіях, відвідувати практичні семінари від провідних фахівців із різних сфер, а також зустрічі з цікавими і успішними людьми.

За роки існування програми «Молодь змінить Україну» – з 2012 по 2014 рр. – до участі у ній долучились більше 250 молодих, професійних та активних українців.

Асоціація
– це ваш вибір бути сильними, професійними і відповідальними!


 


Дата
: 5 червня 2014 року, четвер
Час: 9:30-17:00
Місце проведення: Бізнес-школа МІМ-Київ, Конференц-зал, 6-й поверх, м. Київ, вул. Шулявська, 10/12 В
Участь у заході: безкоштовна
 

29.05.2014