Запрошуємо взяти участь у проекті «Ігрова Модель Україна - ЄС»!Вперше в незалежній Україні реалізується проект із створення імітаційної ігрової моделі «Україна – ЄС». 26 квітня та 17 травня 2014 р. у Києві відбудуться дві стратегічні сесії.

В рамках першого етапу проекту буде розроблена імітаційна модель-гра. Її метою є підготовка молодих громадських діячів, представників бізнесу і працівників держустанов до прийняття управлінських рішень в умовах Асоціації з ЄС, щоб отримати системне бачення ефектів угоди для України.

У сесіях візьмуть участь провідні українські експерти з питань системного аналізу й соціально-економічного розвитку. До участі запрошуються на конкурсних засадах учасники програми «Молодь змінить Україну» та "Professional Government Initiative".


Що отримають учасники заходів?
  • Навички групової взаємодії та прийняття рішень у міждисциплінарних командах
  • Базові навички та знання про системне мислення;
  • Досвід формалізації експертного знання;
  • Зможуть застосувати отримані за кордоном знання та навички та побачити їх синергію зі знанням експертів в рамках проектної роботи у соціально-економічній проблематиці національного рівня.

Організатори:

Перший етап проекту відбувається за підтримки та партнерської участі Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина, Центру Розвитку Суспільства, Лабораторії Кафедри Фінансового Моделювання НАУКМА та реалізується незалежним громадським рухом Громадяни Землі за свідомі медіа (Earth Citizens for Conscious Media).

Ведучі:

Андрій Мірошниченко - Msc in System dynamics, системний аналітик, співголова міжнародної медіа-освітньої організації «Earth Citizens for Conscious Media, м. Київ

Дарина Мірошниченко – журналіст, тренер, спеціаліст у питаннях Жінки і Жіночого, співголова міжнародної медіа-освітньої організації «Earth Citizens for Conscious Media, м. Київ Андрій Мигаль – бізнесмен, тренер, консультант, ГО «Центр Розвитку Суспільства», м. Київ
 

Софі Чілінгарова – бізнес-аналітик, тренер, засновниця «Open Urban Lab», м. Санкт-Перербург, після Революції – Київ Тривалість проекту:

26 квітня (субота) і 17 травня (субота) з 10.00 до 18.00 з перервами на каву та обід (забезпечують організатори).

Вимоги до учасників

Для того щоб пройти конкурсний відбір необхідно заповнити анкету учасника до 22 квітня (вівторок)

https://docs.google.com/forms/d/1bDRI6JmPRCbnu1NxdPUwQDbGz8KGfuUlesbwRCttTcs/viewform

23 квітня учасники будуть поінформовані про результати відбору. Точне місце і час події будуть повідомленні відібраним учасникам особисто.


 


22.04.2014