СТАНЬТЕ МОЛОДІЖНИМ ДЕЛЕГАТОМ УКРАЇНИ ДО ООН!

 

Хочеш представляти українську молодь в Організації Об'єднаних Націй?

Ти віриш у те, що молоді люди є справжніми агентами змін та повинні брати участь у процесі прийняття рішень на світовому рівні? Мрієш спробувати себе в ролі дипломата?

Тоді програма Український Молодіжний Делегат до ООН саме для тебе! 

Якщо ти ініціативний, володієш англійською на високому рівні, маєш досвід організації молодіжних та соціальних заходів, громадської та професійної діяльності, пов’язаної із молодіжними питаннями, тоді не пропусти свій шанс стати одним з українських молодіжних делегатів до ООН під час 72 сесії Генеральної Асамблеї ООН у 2017-2018!

Щороку молодіжні делегати з близько 30 країн збираються у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, щоб взяти участь в обговоренні молодіжних проблем в усьому світі та представляти молодь своєї країни на Генеральній Асамблеї. У рамках програми, молодіжні делегати долучаються до справжньої дипломатичної роботи: виступають на засіданнях, беруть участь у переговорах та працюють з Постійними представництвами своїх держав при ООН.

Українські молодіжні делегати представляють молодь нашої країни в ООН вже три роки поспіль - завдяки підтримці Благодійного фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством закордонних справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско.

На презентації програми в Інституті міжнародних відносин КНУ ім.Т.Г.Шевченка українські молодіжні делегати 2016-2017 розкажуть про свій досвід у програмі, процес відбору, та дадуть відповіді на всі твої питання щодо участі.

Реєстрація обов'язкова: https://goo.gl/forms/1vuYWWXsdZ7q22Aq2


10.04.2017