Допрем’єрний показ фільму Searching 4 Opportunities

 

16 лютого 2017 року в приміщенні Бізнес-школи МІМ-Київ пройде закритий допрем’єрний показ документальної стрічки Searching 4 Opportunities. Це 46-хвилинна робота талановитих молодих співавторів – режисерки Оксани Удовик і продюсера Адріана Більбао, яка розповідає про невідому для багатьох Україну. Цього року фільм буде показано на декількох європейських кінофестивалях, присвячених питанням прав людини і навколишнього середовища. 
 

Реєстрація обов'язкова за лінком: https://goo.gl/forms/wvoaBZazByxuMa0E3
 

Чому варто дивитись цей фільм? – тому що він про позитивні зрушення, про Україну, яка не може не надихати, про українців, якими не можна не пишатись. 

Попри всі негативи українського сьогодення – війну, економічну катастрофу, політичний вакуум… – тут є багато такого, що варто наслідувати світові.
В стрічці йдеться про молоді громадські ініціативи, які, хоч і малого масштабу і мотивовані місцевими проблемами, можуть стати джерелом натхнення для цілого світу. 
 

 

А ще даний фільм унікальний тим, що назавжди збереже одне з останніх інтерв’ю великого українця Богдана Гаврилишина, який полишив цей світ минулого року. Богдан Дмитрович, як завжди він це робив за життя, надихає своїми мудрими порадами, вірою в краще, знайомить з талановитими українцями, про яких треба знати, якщо ми прагнемо змін на краще.
 

 

Автори стрічки – вони ж дієві особи у ньому – шукають сталих рішень в Україні і знаходять їх чимало. За порадами Богдана Гаврилишина, вони зустрічаються з представниками різних ініціатив, таких як Реанімаійний пакет реформ, Greencubator, Дивовижні, Плюшкін, Euro Maidan SOS, Парк Небесної сотні і багатьма іншими, які якраз і є рушієм українського суспільства.

Захід триватиме з 19.00 до 21.20 (реєстрація – 18.15) і складатиметься з 3-х частин:

  1. Показ 46-хвилинного фільму Searching 4 Opportunities
  2. Дискусійна панель за участі представників громадських ініціатив, зокрема РПР (Реанімаційний пакет реформ), Greencubator, Дивовижні, Плюшкін тощо.
  3. Запитання-відповіді.

Модератори - директор фонду Богдана Гаврилишина Олена Бекреньова і авторка фільму Оксана Удовик.
Захід організовано за підтримки Фонду Богдана Гаврилишина.


Документальний фільм Searching 4 Opportunities є першою роботою режисера д-ра Оксани Удовик і продюсера Адріана Більбао. Замість того, щоб писати чергову наукову статтю, вони вирішили створити відеоісторію про позитивні перетворення в Україні. Фільм також є одним з останніх інтерв'ю з Богданом Гаврилишиним, де він ділиться баченням поточних глобальних криз і дає поради щодо їх подолання.
#Searching4Opportunities


10.02.2017