ТРЕНІНГ УЧАСНИКІВ. ПРОВОДИМО ВПЕРШЕ

 

На цьому тижні ми провели в МІМ-Київ тренінг для двох нових команд учасників програми «Молодь змінить Україну», які вивчатимуть досвід Польщі і Німеччини. Фонд Богдана Гаврилишина вирішив покращити взаємодію між учасниками команди і допомогти командам подружитися та навчитися працювати в команді. Суть тренінгу полягала у тому, щоб зібрати усіх членів команди (а вони з різних куточків України) для того, щоби краще познайомити одне з одним, детальніше розповісти про цінності та місію Фонду та самої програми і з’ясувати усі питання, які виникають в процесі участі в програмі.

 

Тренінг складався з двох блоків:

 

DSC_0478

  • роботи  в команді, під час якої координатор програми Роман Мельник організував і провів для учасників ice breaking activitie – в ігровій та неформальні формі. Ці ігри  дозволили учасникам більше дізнатися одне про одного, не боятися доторкнутися чи допомогти і просто розтопили кригу всередині команди;
  • а також лекційної частини.

 

Як спікерів ми запросили:

  • Експерта з Twitter-дипломатії Романа Мотичака, який переконав прикладами із життя відомих людей, що твіттер невід’ємна частина публічної глобальної комунікації. Твіттер, на відміну від фейсбука, зі слів Романа, ліквідовує соціальні бар’єри і обмеження, і дозволяє на рівні спілкуватися з впливовими людьми, а особливо із політиками.

 

До речі, ми у Фонді напрацьовуємо стратегію твіттер-дипломатії і тепер всі наступні команди будуть активно не лише писати у фейсбук про свої навчальні візити, але і світити і здружуватися з політичними твітер-середовищами Західної Європи.

 

DSC_0486

  • Дмитра Лубінця, народного депутата України та учасника програми «МЗУ», який розповів, як можна змінити своє місто і змінювати Україну, просто працюючи і вірячи у себе, і об’єднуючи навколо себе найкращих людей.

DSC_0511

  • Владислава Стецюка, учасника програми «МЗУ» (Австрія, 2015). Він поділився справжніми секретами того, як можна заощадити на бюджеті поїздки і раціонально використовувати час і налагодити логістику під час подорожі.

DSC_0548

  • Олександра Васильківського, учасника програми «МЗУ» (Німеччина, 2015), який загострив увагу груп на тому, що категорично не сприймають німці, де краще поїсти і чого не робити в Німеччині.

DSC_0565

 

Завершила тренінг і підбила підсумки Олена Бекреньова – директор Фонду, а також презентувала учасника Декларацію Обов’язків Людини Богдана Гаврилишина.

 

DSC_0608

 

Роман Мельник,
координатор програми “Молодь змінить Україну”


20.01.2017