"Один із найбільших патріотів": вулицю в Києві закликали назвати на честь економіста Гаврилишина

Вулицю Ванди Василевської в Києві запропонували перейменувати на честь видатного економіста Богдана Гаврилишина.

 

Відповідну петицію зареєстрували на сайті Київської міської ради.

 

"В пам'ять про видатного українця, економіста, громадського діяча і мецената Богдана Гаврилишина пропоную перейменувати вулицю Василевської в Шевченківському районі Києва на його честь. Вулиця розташована в безпосередній близькості від Міжнародного інституту менеджменту, який Богдан створив у Києві. Сама ж вулиця з нинішньою назвою підпадає під Закон про декомунізацію", - пояснив свою мотивацію автор ініціативи Сергій Марценюк.

 

"Вважаю це тим мінімальним, але гідним вшануванням світлої пам'яті великої Людини, якою був Богдан Гаврилишин", - додав він.

 

Зазначимо, що станом на 14:15 вівторка, 17 січня, підписи під зверненням поставили 1 382 людини з 10 тисяч необхідних.

 

Спільнота "Євромайдан" у Facebook наголошує, що Гаврилишин був чи не найбільшим патріотом України, хоча майже половину життя змушений був прожити за кордоном.

 

"У 1986 році він свідомо залишив посаду директора Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, яку займав 25 років поспіль, для того, щоб повністю присвятити свій час Україні. Уже в 1989 році він створив Міжнародний інститут менеджменту в Києві (МІМ-Київ), який першим у колишньому СРСР почав готувати магістрів бізнес-адміністрування. Ініціював створення деяких молодіжних організацій в Україні, був активним членом Всеукраїнської скаутської організації "Пласт". Гаврилишин завжди вірив у молодь і був її наставником. З метою допомогти перспективним молодим українцям розвиватися і ставати успішними людьми створив фонд Богдана Гаврилишина та заснував програму "Молодь змінить Україну", яка продовжує діяти, а також очолював фонд "Відродження" в Женеві", - сказано в повідомленні.

 

Є автором книг "Дороговкази в майбутнє. До ефективніших суспільств" (1980) і "Залишаюся українцем" (2011).

 

 

Як повідомляв "Обозреватель", Богдан Гаврилишин пішові з життя 24 жовтня 2016 року.

 

ukr.obozrevatel.com


18.01.2017