МЕСЕДЖ ЛЮДСТВУ

Варто приділити півтори хвилини свого часу на це відео

 

 

 

Його створила молодь з різних країн світу, щоб нагадати людству про справжні цінності – мир, довіру, повагу, любов. Автором ідеї виступила учасниця програми «Молодь змінить Україну» Daria Mustafina. Також серед учасників відео двоє інших представників нашої програми – Юлія Закутня і Paul Cherkashyn.

 

«Це наш меседж Людству, послання молодих людей з країн Східного партнерства та Європейського Союзу, країн колишньої Югославії, Росії, Сполучених Штатів Америки. Щодня ми відчуваємо руйнівні наслідки війни; ми бачимо голод, каліцтва, смерть, зруйновані міста та села; фіксуємо масові порушення прав та свобод; втрачаємо рідних людей. Ми хочемо це зупинити. Ми єдині в нашому баченні майбутнього. Ми хочемо, щоб наші країни цінували людське життя, поважали свій народ, дотримувались фундаментального правового принципу верховенства права. Мир - це не просто період між двома конфліктами, це процес співіснування у взаємній повазі та врахування інтересів усіх сторін. Мир - це баланс між правами людини та безпекою. Сталий розвиток країни. Людяність без кордонів. Усвідомлення і пошук щастя, а не війни. Свобода бути собою. Жити в любові та гармонії з навколишнім світом. Коли ми не задумуємось про визначення поняття «Мир». Мир – це відсутність війни в твоєму серці. Це гармонія всередині та навколо тебе. Можливість поважати і отримувати повагу навзаєм; кохати, турбуватись про рідних і вірити в щасливе майбутнє. Мир – це постійний саморозвиток на основі толерантності, неупередженості та довіри. Мир – це безпека та довіра... не лише в розумінні, що ніхто не вбитий через свої політичні погляди, стать, ідентичність, релігійні погляди.., але й не очікує, що може бути вбитий за це. Ми віримо в розвиток людства та щасливе майбутнє без війни. Це наше послання миру, довіри, поваги та любові. Кожен з Вас може допомогти нам зробити наступний Новий рік щасливішим та безпечнішим, поширивши ідеї, закладені у цьому відео. Добра вам у новому році та Peace to the World!

 

Фото Благодійний фонд Богдана Гаврилишина.     Фото Благодійний фонд Богдана Гаврилишина.     Фото Благодійний фонд Богдана Гаврилишина.


04.01.2017