НОВИЙ РІК З НОВИМИ ГРУПАМИ

 

Вже в лютому 2017 року стартують дві нові команди програми "Молодь змінить Україну".

 

На жаль, поки це не гарантує подальшого продовження програми, однак дає надію з оптимізмом дивитися у майбутнє! Нагадаємо, що останній набір документів завершився у серпні 2016 року. Подалося понад 20 команд на три країни вивчення: Австрію, Німеччину та Польщу. Через фінансові труднощі фонду ми змушені були поставити на паузу відбір команд. Наприкінці минулого року нам вдалося знайти додаткове фінансування, тому ми змогли затвердити участь однієї команди для вивчення Німеччини і однієї - для Польщі.

 

Щодо команд, які подавалися на вивчення Австрії, ми проведемо окремі співбесіди і відбір, щойно матимемо стабільне фінансування. На Австрію подалося значно більше команд, але тимчасово було прийняте рішення відкласти продовження відбору груп до цієї країни через брак фінансування. Ми проведемо окремі співбесіди і відбір, щойно ситуація стабілізується.

 

Бажаємо усім, хто подався і ще збирається стати учасником програми "Молодь змінить Україну", набратися терпіння. Ми робимо все, щоб програма запрацювала на повну, як цього найбільше хотів Богдан Гаврилишин.


12.01.2017