МИКОЛА МОВЧАН: Я ЩАСЛИВИЙ, ЩО ПРАЦЮВАВ З ЦИМ ВИДАТНИМ УКРАЇНЦЕМ

"Богдан Гаврилишин є для мене прикладом у житті, в роботі, у навчанні, прикладом того, якою має бути Людина, Громадянин, Патріот України! Богдан Дмитрович – Людина, Громадянин, Патріот України з Великої Літери!

 

Спілкуючись з Богданом Дмитровичем, я постійно вчився у нього! Ми спілкувались різними мовами – українською, англійською, французькою та німецькою – на різні суспільно важливі теми! Це було дуже цікаве, інтелектуальне спілкування! Я читаю книжки Богдана Дмитровича і зараз вчуся по них.

 

Богдан Гаврилишин дуже любив і шанував молодь, українську молодь. Програма Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина "Молодь змінить Україну" формує українську еліту серед молоді і допомогла багатьом молодим українцям відкрити для себе Європу та Світ!

 

Я щасливий, що працював з цим видатним українцем та прекрасною командою Фонду Богдана Гаврилишина в межах реалізації проектів "Молодіжний делегат ООН" та "Молодіжний делегат ЮНЕСКО", а також інших проектів.

 

Моїм девізом у житті є також глибокі слова Богдана Дмитровича Гаврилишина: "Вчитися, мріяти, діяти з ентузіазмом, оптимізмом, захопленням!"

 

Світла та вічна пам'ять Великому Українцю, Патріоту, Богдану Дмитровичу Гаврилишину"!


06.01.2017