КОНФЕРЕНЦІЯ МЗУ-2016: ШУКАЙТЕ ТАКИХ ЛЮДЕЙ, ЯК БОГДАН ГАВРИЛИШИН

За роки існування програми «Молодь змінить Україну» ми напрацювали певний формат проведення щорічних звітних конференцій для учасників, якого чітко дотримувались. Але цьогорічна конференція дещо вибилась із традиційного ряду, так само як вибилось зі звичної колії життя фонду після сумних змін. Але ми йдемо далі, шукаємо нові формати, нових спікерів, нові обрії, залишаючи свою суть незмінною.

 

 

Отже, цього разу ми зібрали всіх учасників у концертному залі Дому "Майстер Клас" – місце дуже затишне, атмосферне, тепле, що відповідний створило настрій. Особливо після першої частини, на початку якої чуттєвості та емоційності додав виступ талановитих хлопців з гурту «Шпилясті кобзарі». Традицію супроводжувати конференції та інші події фонду музичними вкрапленнями започаткував Богдан Гаврилишин, і з тих пір це стало нашої візитівкою.

 

 

Як спікерів ми запросили Христину Батрух та Патрицію Шморгун, дочок Богдана Гаврилишина, які, як, власне, і всі в родині, вважають за свій обов’язок продовжувати батьківську справу. У своїх виступах вони багато розповідали про батька, про моральних авторитетів, які вплинули на становлення його особистості, про мудрість, якої він їх навчив.

 

 

«Кожен із вас повинен замислитись: які є 10 осіб, кому я зможу передати те, що отримав тут», – звернулась до присутніх пані Христина.

 

 

Про важливість завжди і будь-де пам‘ятати про своє українське коріння наголосила під час свого виступу Патриція Шморгун.

 

 

Серед спікерів був також Дмитро Шимків, якого ми по праву можемо вважати другом фонду. Свій виступ він також присвятив згадкам про Богдана Гаврилишина.

«Шукайте людей, таких як Богдан Гаврилишин, тому що if he can you can» – резюмував він.

 

Перша частина завершилась поетичною, дуже емоційною і дещо сумною нотою – коли учасники прочитали вірш колективної творчості, присвячений пам’яті Богдана Гаврилишина. Особлива подяка усім, хто долучився до його створення!

 

В другій частині конференції учасники, які долучились до програми «Молодь змінить Україну» у 2016 році, презентували отриманий в країнах вивчення (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швеція, Швейцарія та Польща) досвід і своє бачення можливих змін в Україні.

 

Дуже інформативно і цікаво виступили молодіжні делегати від України до ООН – 2016 – Уляна Автономова та Кирило Бескоровайний, розповівши про отриманий унікальний дипломатичний досвід.

 

Також під час конференції було презентовано дві перших відеолекції Богдана Гаврилишина з циклу, який ми записали протягом 2016 року. Особлива подяка Володимиру Кузнєцову, завдяки якому наш задум було втілено в реальність.

 

Цього разу не було практичного завдання для учасників, але час практикуватись і застосовувати отриманий досвід і знання в реальному житті.

 

Дякуємо усім, хто долучився до конференції і будемо продовжувати працювати разом!

 

Текст: Катерина Бекреньова
Фото: Костянтин Жицький


06.12.2016