Збори учасників МЗУ

 

Дорогі учасники Асоціації МЗУ! 


Щороку в грудні Фонд Богдана Гаврилишина традиційно збирає нових учасників програми для того, щоби надихнути їх, послухати звіти і познайомити одне з одним заради спільної праці над змінами в Україні. 
 

Цього разу ми вперше запрошуємо учасників усіх років програми на особливу подію Фонду та Асоціації, яка відбудеться у іншому форматі. 
 

Ви зможете зустрітися та поспілкуватися з дочками Богдана Гаврилишина - Христиною Батрух, віце президентом з корпоративної відповідальності компанії Lundin Petroleum, та Патріцією Шморгун-Гаврилишин, партнером українсько-швейцарської клініки Porcelain.


До нас приєднається Дмитро Шимків, заступник голови Адміністрації Президента України, член дорадчої ради Фонду, який розкаже про історії успіху та наведе приклади моральних авторитетів для трансформації України. 


Вперше будуть перезентовані унікальні відео-уроки від Богдана Дмитровича, які ми записували впродовж 2016 року і які згодом будемо поширювати на всеукраїнську публіку. 
Також ви почуєте звіти наших команд МЗУ, які ще не звітували цього року. Крім того, ми всі разом візьмемо участь у плануванні діяльності Асоціації на 2017 р. Оскільки більшість учасників не була на попередньому неформальному зібранні у Фонді, тому це єдина можливість в позитивному колі однодумців висловити свої ідеї або знайти поплічників для своїх ініціатив. Дата: 3 грудня (субота) 2016 року
Час: 09.30-13.00
Місце: Концертний зал Дому "Майстер Класс" 
Адреса: вул. Богдана Хмельницького 57 Б, Київ 
Формат: тільки для учасників Асоціації програми "Молодь змінить Україну"

 

Обов'язкова реєстреція: https://goo.gl/tNhhBiЧекаємо на вашу участь та віримо, що позитивні зміни можливі і спільними зусиллями молодь змінить Україну!

 

https://www.facebook.com/events/677935235700973/?active_tab=about


02.12.2016