Інфографіка про найвідомішого українця світу

«Мистецтво життя – це здатність суміщати те, що ми хочемо, з тим, що можемо, раціональне й емоційне в нас, особисті досягнення і вплив на життя людей поряд з нами», — переконаний Богдан Гаврилишин.

 

 

Богдана Гаврилишина без перебільшення можна назвати найвідомішим українцем сучасності, діячем світового масштабу. Як спікер і голова наукових конференцій він побував у 89 країнах світу, вплинувши на подальший розвиток деяких із них.

 

Його по праву вважають  хрещеним батьком економічного форуму в Давосі, засновником Міжнародного інституту менеджменту в Індії та Україні. Нині він є представником Римського клубу, Світової Академії Мистецтва та Науки, Міжнародної Академії Менеджменту, Фонду Жана Моне для Європи, Швейцарського Форуму Міжнародної Політики, Національної академії наук України та багатьох інших світових та українських організацій та об’єднань.

 

Богдан Гаврилишин є резидентом Швейцарії і має паспорт Канади, чимало країн вважають його «своїм». Втім, Богдан Дмитрович залишається українцем і головну місію свого життя пов’язує саме з Україною, вкладаючи і сьогодні усі сили та власні кошти в її розвиток. І саме в Україні святкує своє 90-річчя, разом із рідними, друзями, колегами.

 

Фонд Бодана Гаврилишина було засновано у 2009 році. Основна місія — сприяти становленню людей нового покоління — професійних, патріотичних, етичних українців, які турбуються про суспільне благо й активні у громадському і політичному житті суспільства та відчувають відповідальність за майбутнє своєї країни.

 

За переконанням Богдана Гаврилишина, саме така молодь є рушієм трансформаційних процесів в Україні, які перетворять її на розвинену державу з високим  рівнем економічного добробуту, прозорою владою, соціальною справедливістю та симбіотичним співжиттям із природою (саме ці чотири складові, на думку Гаврилишина, і визначають рівень ефективності країни).

 

Програма фонду «Молодь змінить Україну згуртовує молодих амбітних українців, які з часом утворять критичну масу людей і виведуть нашу державу до якісно нового рівня розвитку.

 

За час своєї роботи, з 2009 по 2016 роки, Фонд Богдана Гаврилишина підтримав понад 100 проектів у освітній та культурній сферах. Зокрема, ініціював програму Молодіжний делегат України до ООН, заснував «Політичну Школу Богдана Гаврилишина» та програму «Молодь змінить Україну», яка натепер налічує більше 500 учасників. В межах програми було здійснено 85 навчальних поїздок до 6 європейських країн. За час діяльності Фондом було профінансовано проектів на суму, еквівалентну 50 мільйонам гривень.

 


19.10.2016