ЖИТТЄВИЙ ПАЗЛ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА

 

Людина, яка вміє втілювати мрії

 

Економіст світового рівня, консультант держав та міжнародних компаній, хрещений батько економічного форуму в Давосі… радник першого Президента України, чотирьох голів Верховної Ради та трьох Прем’єр-міністрів… член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту… засновник Міжнародного інституту менеджменту в Індії та Україні, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів у 90 країнах світу… автор понад 100 наукових статей і двох книг…

 

І це лише частина досягнень і професійних здобутків великого українця Богдана Гаврилишина - людини, яка силою свого непересічного розуму зуміла підкорити цей світ, не маючи, здавалося б, від народження жодних козирів для цього.

 

Народився Богдан Гаврилишин в родині скромного походження в маленькому селі Коропець Тернопільської області у 1926 році. Він став очевидцем драматичних історичних подій, яких зазнала Україна, - різні періоди окупації: австро-угорська, польська, радянська, німецька. Під час Другої світової війни Богдан Гаврилишин потрапив до робітничого табору у Німеччину. Згодом закінчив середню освіту в таборі біженців поблизу Мюнхена, звідки виїхав до Канади, щоб працювати лісорубом. По закінченні контракту лісоруба вступив до Університету Торонто, що стало безпрецедентним на той час випадком. Після здобуття диплому обдарованого хлопця одразу взяли на роботу на мультинаціональне підприємство, яке відправило його до Женеви на навчання за програмою МВА в Міжнародний інститут менеджменту. Після закінчення навчання Богдан Гаврилишин працював в МІМі спочатку як викладач, а потім як директор.

 

Як член Римського клубу Богдан Гаврилишин зустрічався з багатьма впливовими і відомими людьми – Маргарет Тетчер, Індірою Ганді, Гельмутом Колем та багатьма іншими. У 1980 році він опублікував книгу «До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє», яка стала провісницькою. Останні 25 років Богдан Гаврилишин присвячує більшість свого часу рідній Україні.

 

Сьогодні Богдан Дмитрович – громадський діяч та меценат, президент фонду Богдана Гаврилишина, основна діяльність якого спрямована на розвиток основної програми «Молодь змінить Україну».

 

Богдан Гаврилишин – людина, яка могла би стати президентом України. Натомість він обрав бути радником президентів, бо прагнув змін, а не влади.

 

Власним життєвим прикладом Богдан Гаврилишин доводить, що не існує в світі вершин, які б не можна було підкорити, якщо вчитися, мріяти, діяти. Знання, врешті, ведуть до мудрості. Мудрість породжує мистецтво життя.

 

Приєднутесь до події - Благодійного ювілейного вечора Богдана Гаврилишина - https://www.facebook.com/events/168500793601314/


11.10.2016