ЄВРОПІКНІК, АБО ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ АСОЦІАЦІЇ МЗУ

 

Хто не вміє відпочивати, той не вміє і добре працювати, і вкотре підтвердив цю приповідку ЄвроПікнік, який ми влаштували для учасників Асоціації в цю суботу на Оздоровчій Оселі Богдана Гаврилишина і який став найважливішим нетворкінг-зібранням Асоціації за два роки її існування. Важливість події у тому, що вперше за історію існування Асоціації ми зібрали учасників – не багато, не мало 80 людей – на неформальне спілкування.

 

Пікнік став завершальною ланкою Європейських сніданків, які проходили двічі на тиждень в офісі фонду Богдана Гаврилишина, кожен з яких був присвячений окремій країні вивчення за програмою «Молодь змінить Україну» – Австрії, Німеччині, Норвегії, Швеції, Швейцарії та Польщі.  Мета цього проекту – знайомство учасників між собою у невимушеній дружній атмосфері, обмін досвідом, а також пошук однодумців для спільних проектів.

 

Час покаже, наскільки ефективними є подібні зібрання, але вже зараз спостерігається збільшення кількості лайків та коментарів у закритій групі Асоціації у фейсбуці чи не вдвічі. А також надзвичайно надихають статті і радісні «соняшникові світлини» (в програмі пікніку була запланована фото сесія в соняхах) з подякою від учасників! Друзі, ваша щира подяка – наш стимул працювати ще більше і краще!

 

DSC_0173Отже, follow up ЄвроПікніка:

  1. презентація нової програми Фонду – Specialized Studies,  яка виступає платформою для об’єднання ініціатив учасників Асоціації із трансформації конкретних сфер в Україні за допомогою досвіду 6-ти ефективних європейських країн.
  2. презентація проектів учасників:
  • «Back to School Initiative» – проект, який заохочує учасників відвідати рідні школи і розповісти учням, що все можливо, поділитись власними успіхами і надихнути їх на зміни в Україні. Тим самим підняти рівень мотивації зростаючого покоління. Координує проект Анастасія Бойко.
  • Реформа професійно-технічної освіти в України – спрямована на те, щоб зробити з наших училищ основу міцної економіки України і підняти престиж та якість до швейцарського рівня. Опікуються проектом Ірина Купчук, Дарія Каркунова і Уляна Автономова. До речі, ця ініціативна група вже є частиною програми Specialized Studies.
  • «Human Rights Education» – проект полягає у запровадженні базових курсів та уроків із прав людини у школах та університетах. Курують Олена Бєдова та Марта Левицька. Можливо, ця ініціатива стає частиною програми Specialized Studies і отримає підтримку Фонду.
  • «Visiting&Branding» – проект із вивчення міст України та створення брендингу та стратегії розвитку за колективної допомоги учасників Асоціації МЗУ. Координується головою Асоціації МЗУ, Романом Мельником, та Володимиром Антківим. Перша поїздка запланована до Тернополя, рідного (і файного) міста Володимира, 6 серпня.

 

Програма та запрошення 

 

Шановними гостям Пікніку стали Богдан Гаврилишин, який привітав натхненим словом учасників, а також канадський українець Любомир Хабурський – ментор, коучер, IT-консультант, який прочитав надихаючу лекцію про те, як бути щасливим та успішним. Наприкінці Любомир запросив усіх бажаючих додаватись до нього в друзі у фейсбуці і сказав, що був радий поспілкуватись із розумними молодими українцями.

 

Сподіваємося, всім сподобалися наша заміська резиденція і село Кошани радо зустріне вас знову.

 

Роман Мельник


01.08.2016