Звітна конференція учасників програми «Молодь змінить Україну»

В цю суботу, 4 червня, ми провели звітну конференцію учасників програми «Молодь змінить Україну» за І півріччя 2016 року. Це важлива подія в житті фонду, і щоразу ми намагаємося організувати все якнайкраще, щоб конференція була не лише робочою зустріччю груп учасників, а також надихала, збагачувала, об’єднувала і виступала майданчиком для обміну ідеями та досвідом.

 

Конференція пройшла під гаслом «Ми можемо трансформувати Україну» і зібрала близько 100 учасників.

 

 

На першу, відкриту, частину ми запросили шановних гостей - Гійома Шойрера, Надзвичайного і Повноважного Посла Швейцарії в Україні, та Мішеля Терещенка, міського голову міста Глухова, спадкоємця найвідомішої династії українських підприємців і меценатів Артемія і Миколи Терещенків. Спікери розповідали про те, яких змін потребує сьогоднішнє суспільство і з чого ці зміни варто розпочинати.

 

Наступні дві частини – презентації та робота в групах – були розраховані лише на учасників. 
Roman Melnyk, координатор програми «Молодь змінить Україну», зазначив, що всі групи продемонстрували чудову командну роботу і зробили цікаві презентаційні звіти.

 

Під час роботи в групах учасникам було запропоновано взяти участь у політичній грі-симуляції, суть якої полягала в тому, щоб учасники, поділившись на три політичні команди, зуміли дійти консенсусу у вирішенні важливих проблем сьогодення.

 

Роман Мельник: 

«Я задоволений тим, як учасники занурилися у політичну гру-симуляцію і півтори години віддано працювали над створенням програм та ідеологічних основ своїх партій. Це також помітив Богдан Гаврилишин, який у підсумковому слові зазначив, що наша молодь дійшла консенсусу у баченні майбутнього України і спромоглася побудувати цілком стійкі програми партій, а не просто набір ідей та гасел».
Отже, звітний етап завершено, попереду – найцікавіший етап: практичне втілення ідей та здобутого в країнах вивчення досвіду. Фонд радо підтримає кожного на цьому шляху.

 

Дякуємо усім за участь!

 

 

Особлива подяка – шановним спікерам за приділений час, за бажання ділитись власним досвідом і за те, що ви надихаєте молоде покоління на гарні справи!

 

Дякуємо скрипалям з ансамблю Artehatta Chamber Ensemble за майстерну і проникливу гру і чудовий підбір музики!

 

Дякуємо Volodymyr Koval за допомогу з відеозйомкою. Відео з конференції можна буде найближчим часом переглянути на нашому сайті або на офіційному каналі фонду на Youtube.

 


07.06.2016