Ми обрали молодіжних делегатів України до ООН – 2016!

 

делегатиСьогодні в офісі Фонду завершився фінальний етап відбору на участь у програмі «Молодіжний делегат України до ООН -2016», і ми маємо двох переможців, які в жовтні цього року представлятимуть Україну на Генеральній Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

 

У відборі кандидатів, який тривав з 12 травня, взяли участь більше 80 учасників. На першому етапі було відібрано 16 чоловік, з них, за результатами співбесід – ще 4-х, і, врешті, за підсумками фінального етапу відбору визначено 2-х переможців – Уляну Автономову та Кирила Беcкоровайного.

 

Щиро вітаємо цьогорічних молодіжних делегатів і сподіваємось, що вони, як і їхні попередники, гідно виконають свою місію.

 

Цьогорічний відбір був дуже вимогливим і безкомпромісним. Представляти країну на міжнародному рівні – справа надзвичайно важлива і відповідальна, і вимагає від делегатів не лише глибоких знань і професійних навиків, а також чіткого уявлення про користь, яку вони зможуть принести країні.

 

Слід зазначити, що всі учасники, які потрапили до півфіналу, були чудово підготовленими і склали серйозну конкуренцію переможцям.

 

Члени відбіркової комісії, своєю чергою, намагались бути максимально справедливими і об’єктивними у своєму виборі.

 

До складу відбіркоDSC_0027вої комісії увійшли:

  • Богдан Гаврилишин, президент Фонду Богдана Гаврилишина;
  • Олена Бекреньова, директор Фонду Богдана Гаврилишина;
  • Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту;
  • Василь Покотило, заступник директора Департаменту міжнародних організацій МЗС України;
  • Ірина Бєляєва, директор Департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту;
  • Вікторія Швидченко та Вікторія Лучка, ініціаторки заснування програми «Молодіжний делегат України до ООН» і перші молодіжні делегати від України;
  • Інна Сандюк та Олег Пуришев, молодіжні делегати від України 2015 року.

 

DSC_0025

 

До речі, двох інших фіналістів (до фінального етапу відбору потрапили 4 учасники) ми автоматично зарахували до участі у програмі «Молодь змінить Україну». Таким чином, як зазначила директор фонду Олена Бекреньова, всі учасники фінального етапу стали переможцями, хоч і в різних категоріях.

 


“Молодіжний делегат до ООН” – це проект, спрямований на активізацію талановитої молоді у всьому світі шляхом участі молодіжних делегатів у розробці реальних документів та прийнятті рішень у системі ООН. Іініціаторки проекту – учасниці програми «Молодь змінить Україну» Вікторія Лучка та Вікторія Швидченко. Вони стали першими молодіжними делегатами від України у 2014 році.

 

Проект здійснюється за фінансової підтримки Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством закордонних справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско.


02.06.2016