«Ефективність: від чого залежить власна ефективність та ефективність країн»

Спільно із Книгарня Є запрошуюємо усіх бажаючих 3 червня на лекцію Богдана Гаврилишина: «Ефективність: від чого залежить власна ефективність та ефективність країн». Початок о 18.30.

 

Сьогодні Богдана Гаврилишина називають найвпливовішим українцем у світі. До його думки дослухаються президенти і прем’єр-міністри. Він є знаним економістом, футурологом, громадським діячем. Його життєвий досвід свідчить: жодні обставини не можуть перешкодити реалізації власних амбіцій і мрій. Він народився у родині скромного походження в маленькому селі Коропець, втім, зміг досягти неймовірних висот завдяки ефективній організації власного часу та постійному саморозвитку.

 

Потрапивши до Канади в післявоєнні роки, де молодий Богдан працював спочатку лісорубом, а потім офіціантом, він зумів за три місяці самотужки вивчити англійську і напрацював власну ефективну методику вивчення іноземної мови. Завдяки своєму постійному прагненню більшого і жадобі до знань, він став першим із емігрантів, кому вдалося вступити до Університету Торонто і успішно закінчити цей навчальний заклад. Подальше навчання Богдан Гаврилишин продовжив у Міжнародному інституті менеджменту, де згодом обіймав посаду директора протягом 18 років. Цей період активного навчання Богдан Гаврилишин називає найефективнішим у своєму житті. Адже, по суті, його освіченість відкрила для нього цей світ і неймовірні перспективи. Богдан Гаврилишин зумів не лише зрости як особистість, але й вплинути на цей світ і посприяти позитивним змінам у ньому.

 

Як консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій та семінарів він побував у 88 країнах світу.

 

Богдан Гаврилишин розробив і опублікував у своїй книзі «До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє» унікальну методику аналізу суспільних устроїв, завдяки якій можна порівнювати різні нації-держави й давати досить точні прогнози їхнього подальшого розвитку, а також вимірювати їхню ефективність.

 

Своїм досвідом і знаннями Богдан Гаврилишин охоче ділиться з молодим поколінням українців, бажаючи більш за все перетворити Україну на ефективну і розвинену країну.

 

Долучайтесь до зустрічі з Богданом Гаврилишиним, яка відбудеться в Книгарня Є за адресою вул. Лисенка, 3 (м. Київ).

 

Будемо раді кожному!

 

 


26.05.2016