Набір на програму «Молодіжний делегат України до ООН -2016» відкрито!

 

Щороку молодіжні делегати з близько 30 країн збираються у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку, щоб взяти участь в обговоренні молодіжних проблем в усьому світі та представляти молодь своєї країни на Генеральній Асамблеї. У межах програми молодіжні делегати долучаються до справжньої дипломатичної роботи: виступають на засіданнях, беруть участь у переговорах та працюють з Постійними представництвами своїх держав при ООН.

 

Програму «Український молодіжний делегат до ООН» було ініційовано у 2014 році учасницями «Молодь змінить Україну» та Фондом Богдана Гаврилишина. Відтоді вже два роки поспіль українські молодіжні делегати представляють молодь нашої країни в ООН - завдяки підтримці Фонду Богдана Гаврилишина, у партнерстві з Міністерством закордонних справ, Міністерством молоді та спорту України та ГО Львівська академія прав людини імені Святого Івана Боско.

 

12 травня стартував цьогорічний набір на програму, і вже на початку червня буде відібрано щонайменше 2 нових молодіжних делегати України до ООН для участі у 71-му засіданні Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку.

 

Вимоги до кандидатів:

  • вік - 20-27 років;
  • досконале володіння письмовою та розмовною українською та англійською мовами (Upper Intermediate/Advanced level);
  • освіта: можуть подаватися молоді люди з різною академічною освітою, що наразі навчаються чи працюють в Україні. Диплом про освіту в сфері міжнародних відносин розглядатиметься як перевага;
  • Проактивна громадська позиція та обов’язковий досвід в організації та реалізації власних громадських ініціатив, проектів; волонтерство та громадська робота;
  • перебування в Україні на час участі у програмі (1 рік)

Процес відбору делегатів включатиме наступні етапи:

  1. Подання онлайн заявок: 12-25 травня 2016 р.
  2. Групові співбесіди з представниками Міністерства закордонних справ, Міністерства молоді та спорту, Фонду Богдана Гаврилишина та молодіжними делегатами попередніх років: 1 червня 2016 р. (Київ)
  3. Фінальний відбір та оголошення результатів: 2 червня 2016 р. (Київ)

 

Більше про особливості програми Ukrainian Youth Delegate to the UN та критерії відбору учасників можна знайти на сайті uayouthdelegate.com.

 

Аплікаційну форму шукайте за посиланням - http://goo.gl/rgJGiM

 

Дедлайн подачі аплікаційних форм - 23:59, 25 травня 2016 року.

 

 

 


12.05.2016