Зустріч студентів з Богданом Гаврилишиним.

26 лютого 2016 року в морфологічному корпусі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця відбулась зустріч студентів з видатним мислителем та громадським діячем Богданом Гаврилишиним.

 

Богдан Гаврилишин — засновник Міжнародного економічного форуму в Давосі, президент Фонду Богдана Гаврилишина, член Римського клубу, член Світової академії мистецтва та науки, член Міжнародної академії менеджменту, доктор економіки та суспільних наук Університету Женеви, почесний доктор у 7 університетах України та Канади, консультант держав та міжнародних компаній у 88 країнах світу.

 

 

На зустрічі були присутні представники студентського самоврядування Університету та Всеукраїнської асоціації студентів-медиків. Богдан Гаврилишин презентував програму «Молодь змінить Україну». Ця програма дозволить молоді отримати освітні гранти з метою вивчення досвіду  європейських країн, які досягли найвищого рівня розвитку. Серед таких країн: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща. Після повернення із закордону, групи готують рекомендації для України і втілюють отримані знання у власних проектах. Всі витрати на поїздки для молоді здійснюються за рахунок фонду Богдана Гаврилишина.

 

 

Також гість поділився зі студентами своїм баченням шляхів побудови ефективного суспільства, розповів про досвід розвинених країн у досягненні високого рівня добробуту. «Перш за все держава повинна мати чотири характеристики: політична свобода, певний рівень економічного добробуту для всього населення, соціальна справедливість, особливо у сферах освіти, охорони здоров’я, безробіття, пенсійного забезпечення, а четвертою характеристикою має бути симбіоз з біосферою», – зазначив  Богдан Гаврилишин.

 

 

На завершення зустрічі Богдан Гаврилишин подарував студентам свої книжки. Всеукраїнська молодіжна асоціація студентів-медиків висловлює щиру подяку адміністрації університету за сприяння та допомогу в організації зустрічі.


01.03.2016