Відбулося вручення дипломів НАДУ

26 лютого 2016 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулося вручення дипломів магістрів державного управління та магістрів управління суспільним розвитком випускникам Інституту державної служби та місцевого самоврядування, Інституту вищих керівних кадрів і Вищої школи державного управління.

 

На адресу випускників надійшли вітання відПрезидента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка.

 

Сьогодні дипломи магістрів в освітній галузі «Державне управління» отримали 566 випускників Національної академії, із них 181 – з відзнакою.

 

Молодих фахівців у сфері державного управління, управління суспільним розвитком, освіти, охорони здоров’я, національної безпеки, регіонального управління і місцевого самоврядування, електронного урядування, публічного адміністрування, публічної політики і управління, парламентаризму та парламентської діяльності з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів привітали президент Національної академії Юрій Ковбасюк, перший віце-президент Національної академії Анатолій Савков, віце-президент Національної академії Марина Білинська, директори Інституту вищих керівних кадрів, Інституту державної служби та місцевого самоврядування, Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів – Андрій Семенченко, Сергій Телешун, Валентина Гошовська, керівники центральних органів державної влади, посадові особи місцевого самоврядування, науковці та міжнародні партнери.

 

 

У своїй промові до учасників зібрання президент Національної академії Юрій Ковбасюк підкреслив, що навчання слухачів відбувалось в умовах складної суспільно-політичної і соціально-економічної ситуації в Україні. Звертаючись до випускників, президент академії наголосив, що тільки знання, вміння та навички, здобуті під час навчання, а також патріотизм посилять систему державного управління у забезпеченні соціально-економічних перетворень, впровадженні єдиних стандартів і високих вимог до якості надання публічних послуг населенню; створенні позитивного іміджу державної служби і служби в органах місцевого самоврядування.

 

До магістрів управління суспільним розвитком із напутніми словами звернувся Голова Національного агентства України з питань державної служби, голова ДЕК Костянтин Ващенко, який акцентував на необхідності формування довіри громадянина до державного службовця. «Адаптуючи законодавство, змінюючи систему органів державної влади, реформуючи різні сфери управління важливо, щоб на цьому шляху державні службовці відчували свою відповідальність, а люди – конкретні кроки, які змінюють у кращий бік їхнє життя», – підкреслив Костянтин Ващенко.

 

 

Перший заступник директора Національного інституту стратегічних досліджень, голова ДЕК Олександр Власюк зауважив, що здобуті професійні навички під час навчання у Національній академії додадуть нового імпульсу у професійній діяльності державних службовців.

 

Вітаючи вчорашніх слухачів Вищої школи державного управління Національної академії із завершенням навчання, радник українських Президентів, голів Верховної Ради і Прем’єр-міністрів України, засновник та президент Міжнародного інституту менеджменту в Женеві, громадський діяч Богдан Гаврилишин акцентував на необхідності побудови ефективної конкурентоспроможної держави, яку мають здійснити молоді державні службовці. Богдан Дмитрович побажав випускникам зберігати порядність, працювати в команді та дотримуватись у своїй роботі трьох морально-етичних принципів – патріотичність, компетентність, порядність.

 

Випускників Інституту державної служби та місцевого самоврядування, які стали дипломованими фахівцями-управлінцями у сфері освіти, охорони здоров’я, національної безпеки, регіонального управління і місцевого самоврядування, електронного урядування, публічної політики і управління привітали Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, народні депутати України Іван Вінник і Вадим Івченко, президент інвестиційної групи «Універ», член цільової команди реформ фінансового сектору, координатор громадянської платформи «Нова Країна» Тарас Козак. Вони побажали майбутнім управлінцям наснаги у проведенні суспільно-політичних реформ, відкрито й прозоро працювати за новими підходами, гарантувати дотримання прав людини.

 

Традиційно збори з нагоди випуску продовжились виголошенням клятви випускника Національної академії державного управління при Президентові України.

 

Щирі слова вдячності від випускників пролунали на адресу керівників, науково-педагогічних працівників Національної академії та директорів Інституту державної служби та місцевого самоврядування, Інституту вищих керівних кадрів, Вищої школи державного управління, які упродовж всього навчального процесу забезпечували комфортні умови для отримання професійної освіти у сфері державного управління, ділилися своїми знаннями та досвідом.

 

 

Бажаємо нашим випускникам успіху та управлінських перемог!

 

Дорогі друзі! Віримо, що Ви будете гідно нести звання випускника Національної академії державного управління при Президентові України, а у своїх серцях на довгі роки збережете повагу та любов до своєї Альма Матер!


29.02.2016