Анна Ріндер фон Бекерат зустрілась з учасниками програми

 

Анна Ріндер фон Бекерат, дружина Андреаса фон Бекерата, Надзвичайного і Повноважного посла Швеції в Україні, зустрілась сьогодні з учасниками програми «Молодь змінить Україну». Вона охоче розповідала про країну і відповіла навіть на особисті запитання.

 

На зустрічі були присутні близько 30 учасників програми «Молодь змінить Україну» – представники 5 груп, які протягом цього року здійснять навчальну поїздку до Швеції.

 

У перебігу зустрічі запитували про актуальну зараз проблему біженців.

 

За словами пані Анни, проблема мігрантів існує, але не у Швеції, а у ЄС. Якби всі країни ЄС приєдналися до Швеції, Австрії та Німеччини, які проводять політику відкритих дверей і приймають мігрантів, тобто рівномірно розподілити 1 млн біженців серед 500 млн населення країн ЄС, то кризи би не виникло.

 

«Як бути дружиною посла?» – поцікавився хтось із учасників. На що пані Анна дипломатично відповіла, що, незважаючи не те, що в Україні дружини послів не мають права працювати, і що тут в неї немає власної work identity, – хоча в Швеції вона завжди працювала і розвивалася у професійному плані, – вона рада, що зараз знаходиться в Україні. Досвід і знання, які вона отримала тут, – унікальні.


29.01.2016