Богдан Гаврилишин «Місія-Свобода»Якщо охарактеризувати стрічку кількома словами, то це 53-хвилинний портрет людини, яка з дитинства усвідомила потребу постійно вчитися і завжди говорити правду, а ще — необхідність відчувати свободу.

Життєвий приклад Богдана Дмитровича, який розпочинав свою кар’єру, працюючи лісорубом та офіціантом у Канаді, і став науковцем зі світовим іменем — доктором економіки університету Женеви, почесним доктором у п’яти університетах Канади та України, — надихне молоде покоління глибше пізнавати себе і займатися самоосвітою.
 
  • У фільмі глядачі побачать чимало моїх спогадів, цілі етапи минулого життя. Все дуже добре і правильно віддзеркалено. На мою думку, українцям буде корисно подивитися таке кіно,  Богдан ГАВРИЛИШИН. — Але я живу не спогадами, а майбутнім. Вірю, що Україну вже років за 15 чекають чудові позитивні зміни. У нас політики постійно ведуть розмови про членство в ЄС. Кажуть, що це мусить бути мало не державною метою. Нам не потрібно про це говорити, просити, щоб нас туди взяли. Вихід в іншому. Сьогодні треба зробити так, щоб Україну було кваліфіковано стати членом ЄС, щоб вона відповідала всім критеріям, а тоді ми вирішили б, чи хочемо кудись вступати. Чільною метою має бути не членство, а сам процес, позитивні перетворення в державі.


Володимир Кузнєцов, досвідчений автор та продюсер документальних відеофільмів,  за які отримав багато нагород на міжнародних кінофестивалях. Пан Кузнєцов був співпродюсером відеофільму для першої конференції країн-донорів Чорнобильського Фонду „Укриття” Європейського банку реконструкції та розвитку, працював у США на студії Джорджа Лукаса та з телевізійними компаніями багатьох країн, в тому числі Канади, Франції, Великобританії. Пан Кузнєцов має досвід керувавання інформаційними компаніями в міжнародних програмах та проектах ЄС, USAID, ООН.