Інтерв'ю:

БОГДАН ГАВРИЛИШИН. ВЕЛИКЕ ІНТЕРВ’Ю

Богдан Гаврилишин, громадський діяч, філантроп, меценат і дійсний член Римського клубу та Олена Бекреньова, голова Фонду Богдана Гаврилишина розповідає про головні завдання свого Фонду та про майбутнє України в студії Громадського.

 

 


ВІДЕО ГАВРИЛИШИН РОЗПОВІВ, ЯК НЕ ДОПУСТИТИ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ

Інтерв'ю Богдана Гаврилишина, громадського діяча, учасника Ініціативної групи «Першого грудня»

 

 


ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ'Ю З БОГДАНОМ ГАВРИЛИШИНИМ

Журналіст - Надія Базів

 

 


НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ

 

 


БОГДАН ГАВРИЛИШИН В ПРОГРАМІ "НА СЛУХУ", ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЕРА"

Ведуча - Ольга Ксьонз

 

 


"ВЕЧІР ІЗ МИКОЛОЮ КНЯЖИЦЬКИМ" БОГДАН ГАВРИЛИШИН

 

 


"ЄВРОСОЮЗ – СТРУКТУРА НАДЗВИЧАЙНО НЕМУДРА, ЯК НА ТЕПЕР"

НАЙКРАЩИМ ПРИКЛАДОМ ДЛЯ УКРАЇНИ МОЖУТЬ БУТИ ШВЕЙЦАРІЯ, ШВЕЦІЯ, НОРВЕГІЯ, АВСТРІЯ, ПОЛЬЩА ТА НІМЕЧЧИНА – ВВАЖАЄ ОДИН ІЗ ЗАСНОВНИКІВ ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ В ДАВОСІ БОГДАН ГАВРИЛИШИН

 

Детальніше →

 


БОГДАН ГАВРИЛИШИН

Це одне з головних мотто професора Богдана Гаврилишина. Мислити і діяти, а ще — вчитися і мріяти. Це головні умови успіху цього усміхненого чоловіка, якого називають найбільш впливовим українцем у світі. Зверніть увагу, не найбільш впливовим економістом, теоретиком, консультантом, мільйонером, а саме — українцем.

 

Детальніше →

 


БОГДАН ГАВРИЛИШИН: «МУСИМО УЯВИТИ УКРАЇНУ»

Недавно до Івано-Франківська завітав Богдан Гаврилишин, один із найвідоміших у світі українців, економіст, меценат і громадський діяч. На відкритій лекції для студентів Прикарпатського університету він говорив про перспективи України. А «Репортеру» вдалося поспілкуватися з ним ближче.

 

Детальніше →

 


ГАВРИЛИШИН: ЗА ДВА РОКИ В УКРАЇНІ ПОЧНЕТЬСЯ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО

На думку одного з найвпливовіших українців світу Богдана Гаврилишина, Україна не лише стоїть в авангарді Європи, вона може стати прикладом для наслідування для усього світу.

 

Детальніше →

 


БУЛО Б НАБАГАТО КРАЩЕ, ЯКБИ МИ НЕ МАЛИ ПРЕМ’ЄРА – Б. ГАВРИЛИШИН

З самого ранку в кабінеті Богдана Гаврилишина гості. Це група молодих хлопців і дівчат, що прийшли до нього на зустріч перед своєю навчальною поїздкою в Австрію. Відомий економіст, меценат, пластун дає поради на що звернути увагу і який досвід вони обов’язково повинні перейняти. Він вірить, що молодь змінить Україну. Для цього й створив спеціальний благодійний фонд. В розмові з Радіо Свобода 88-річний фундатор економічного форуму в Давосі, колишній радник трьох українських президентів, член ініціативної групи Першого грудня та Римського клубу пояснює: світові потрібна зміна парадигми, за якою Україна вже почала жити на Майдані.

 

Детальніше →

 


БОГДАН ГАВРИЛИШИН: БУТИ РАДНИКОМ ПРЕЗИДЕНТА – МАРНА ТРАТА ЧАСУ

Співзасновник економічного форуму в Давосі, почесний член Римського клубу, один із найзнаменитіших українських економістів Богдан Гаврилишин – нечастий гість на батьківщині, в Україні. Наприкінці Другої світової війни він разом із батьками потрапив до Німеччини, а потім – до Канади. Закінчивши університет у Торонто, подався у Швейцарію і зробив там успішну кар'єру. Гаврилишин майже 30 років пропрацював у Міжнародному інституті менеджменту в Женеві, де здобув ступінь доктора наук із філософії та економіки. На його рахунку – дві книжки і близько 100 статей про проблеми менеджменту. За час незалежності України був радником кількох українських президентів і прем'єр-міністрів. Останнім часом спеціалізується на темах інновацій та енергоефективності в економіці. У бесіді з Forbes 88-річний Гаврилишин розповів про економічні перспективи нашої країни.

 

Детальніше →

 


Б.ГАВРИЛИШИН: НИНІШНЄ ПОЛІТИЧНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ТРЕБА ПОВНІСТЮ МІНЯТИ

За 2 роки нарешті рушимо вперед, – каже економіст Богдан Гаврилишин, 88 років. – Ситуація вже трішки покращилась. Отримали транші від Міжнародного валютного фонду. Це зміцнило гривню.

 

Детальніше →

 


ПЕРША СТУДІЯ. ЧИМ УКРАЇНА ДОПОМОЖЕ СВІТОВІ?

З ким іще можна говорити про молодість, як не з Богданом Гаврилишиним! Без зайвого пафосу – видатний українець, меценат, громадський діяч, професійний радник українських президентів та просто мрійник.
 

Він вважає, що вік можна сприймати розумом і серцем. Богдан Дмитрович багато працює з молоддю, оскільки переконаний, що саме люди, яких не зачепила радянська система сприйняття дійсності, зможуть змінити Україну. І не тільки – увесь світ! Особисте знайомство з Андреєм Шептицьким залишило у пам’яті успішного українця враження про митрополита як морального гіганта. Нині й самого пана Богдана багато людей сприймають саме так, тим паче, він створив універсальну декларацію прав та обов’язків людини і розповідає, як її впроваджувати у життя.
 

Про можливості для молодих людей у сучасному світі, великий людський потенціал України та мудре залучення закордонного досвіду в нашій державі говоритиме журналістка й редакторка Оксана Форостина з Богданом Гаврилишиним.

 

 


БОГДАН ГАВРИЛИШИН: УКРАЇНА БУДЕ ЕФЕКТИВНОЮ КРАЇНОЮ ЗА 6-8 РОКІВ

Співрозмовник "Обозревателя" - Богдана Гаврилишин – легендарний українець, людина знана у всьому світі, дійсний член Римського клубу. Український, канадський та швейцарський економіст. Він віддав понад 30 років Міжнародному інституту менеджменту МІМ-Женева, є співзасновником всесвітнього економічного форуму в Давосі. Був радником кількох українських президентів. Має багато державних нагород різних країн. Є почесним професором та доктором права цілого ряду університетів. Автор більше 100 наукових праць. Написав автобіографічну книжку "Залишаюсь українцем"

 

Сьогодні своє покликання він бачить у тому, щоб завдяки молоді змінити Україну - зробити її ефективною державою. Спеціально для цього Богдан Дмитрович заснував фонд та розробив програму "Молодь змінить Україну".

 

Детальніше →

 


ГАВРИЛИШИН: НЕ ВІРЮ, ЩО ЛЮДИ, ЯКІ ТЕПЕР ПРИ ВЛАДІ, ПОПРАВЛЯТЬ СТАН УКРАЇНИ

Доктор економічних наук, громадський діяч, меценат Богдан Гаврилишин ділиться своєю точкою зору з приводу економічного стану України, перебігу реформ та прогнозує найближчі перспективи розвитку.

Богдан Гаврилишин є також засновником благодійного фонду, головна програма якого — «Молодь змінить Україну».

 

Детальніше →

 


ГАВРИЛИШИН:ПАТРІОТИЧНИХ, КОМПЕТЕНТНИХ І ПОРЯДНИХ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНСЬКІЙ ВЛАДІ НЕМАЄ

Богдан Гаврилишин – людина неймовірна. Маючи без малого дев’яносто років, у його очах горить такий запал і завзяття, які побачиш не в усіх двадцятирічних. Особисто я це пояснюю тим фактом, що Богдан Дмитрович останнім часом усю свою енергію (та й власні гроші) витрачає на українську молодь. Кілька років тому він започаткував Благодійний фонд свого імені, ключова програма якого так і називається: «Молодь змінить Україну». Фонд відшуковує здібних і активних дівчат та хлопців, яким дає змогу вивчати європейський досвід у найрізноманітніших сферах – від економіки до екології. З єдиною вимогою – використовувати згодом той досвід на благо рідної країни. Гасло Фонду Гаврилишина  — «Вчитися. Мріяти. Діяти». Упевнена, ці самі слова багато років тому Богдан Дмитрович підняв на знамена власного життя – неймовірного як на людські стандарти. Народжений у маленькому галицькому селі,  після Другої світової він опинився у Європі, здобув блискучу освіту і став, в результаті, одним із найвідоміших економічних радників, аналітиків і викладачів Канади та Швейцарії – двох країн, в яких прожив більшу частину  свого життя.

 

Детальніше →

 


БОГДАН ГАВРИЛИШИН: МРІЙТЕ, АЛЕ ВЕЛИКО МРІЙТЕ, ПРО ВЕЛИКІ РЕЧІ

24 жовтня, на 91-році життя помер Богдан Гаврилишин. "Українська правда" готувала текст про нього для проекту "Ядро нації" про правила життя видатних українців.

Ми вирішили опублікувати його сьогодні – в пам'ять про людину, яка вчилася все життя та змінила не одне покоління українців.

 

Детальніше →

 


Богдан Гаврилишин: радник, якого не почули

24 жовтня у Києві в 90-річному віці помер Богдан Гаврилишин, один із найвідоміших українських економістів у світі, якого юнаком вивезли з України під час Другої світової війни.

Народжений на Тернопільщині 19 жовтня 1926 у міжвоєнній Польщі, він опинився в таборі у Німеччині, а потім переїхав до Канади.

За океаном український емігрант здобув вищу освіту і зробив блискучу кар’єру, був членом Римського клубу, очолював Міжнародний інститут менеджменту в Женеві та працював радником у провідних компаніях світу.

Він був серед співзасновників світового економічного форуму у Давосі.

Після здобуття Україною незалежності намагався допомогти країні, працював радником президентів, прем’єрів і голів Верховної Ради, а також заснував тут низку неурядових організацій.

 

Детальніше →